5 Dôvodov, Prečo Je Mindfulness Kľúčový Pre Vaše Zdravie A Krásu

Mindfulness – vedomé uvedomovanie si prítomného momentu bez hodnotenia. Poďme sa pozrieť na päť dôvodov, prečo zaradiť mindfulness do vášho denného režimu môže mať pozitívny vplyv na vaše zdravie aj krásu.

Stres a Spánok: Ako Si Zachovať Duševnú Rovnováhu v Náročných Časoch

V dnešnom rýchlom a náročnom svete je stres neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Jeho vplyv na naše fyzické a psychické zdravie môže byť zásadný, a to najmä ak ide o kvalitu nášho spánku. Dobrý spánok je základným stavebným kameňom pre zdravý život, ale čo keď stres spôsobuje, že sa v noci prehadzujeme a nemôžeme zaspať?

Holistic Wellness: Ako žuvacie vitamíny podporujú zdravie a krásu žien

V dnešnom hektickom svete sa čoraz viac žien obracia k holistickému prístupu k zdraviu a kráse, ktorý zahŕňa nielen vonkajšiu starostlivosť, ale aj vnútornú výživu. Žuvacie vitamíny sú jednou z najnovších inovácií v oblasti výživových doplnkov, ktoré sľubujú pohodlné a chutné riešenie na doplnenie dôležitých živín. V tomto článku sa pozrieme na to, prečo by žuvacie vitamíny mali byť súčasťou vašej každodennej rutiny.

Rybý kolagén PEPTAN F: Krása začína zvnútra

V posledných rokoch sa kolagén stal synonymom pre zdravie a mladosť, a to nielen v oblasti krásy, ale aj v sektoroch zdravého životného štýlu a výživy. Jednou z najpopulárnejších a najúčinnejších foriem kolagénu je rybý kolagén PEPTAN F, ktorý si získava obľubu vďaka svojej vysoko biologickej dostupnosti a pozitívnym výsledkom z klinických štúdií.

Kolagén: Tajomstvo Zdravých Vlasov Po 25-tke

S pribúdajúcimi rokmi sa naše telo a vlasy nevyhnutne menia. Po 25-tom roku života začína kolagén, kľúčová bielkovina v našom tele, prirodzene ubúdať. Tento pokles má významný vplyv na mnoho aspektov našej fyzickej podoby, vrátane kvality našich vlasov. Poďme sa pozrieť na to, ako kolagén ovplyvňuje vlasy a prečo by jeho užívanie malo byť súčasťou vašej rutiny.

Transformujte Svoje Vlasy: Ako Masáže Hlavy A Správne Vitamíny Oživia Váš Účes

Každá žena túži po dlhých, silných a zdravých vlasoch. Kľúčom k dosiahnutiu týchto cieľov môže byť niečo tak jednoduché ako pravidelná masáž hlavy. Nielenže je to príjemný a relaxačný rituál, ktorý si môžete dopriať kdekoľvek a kedykoľvek, ale je to aj efektívna metóda na posilnenie vlasových korienkov a stimuláciu rastu vlasov. 

Kolagén A Jeho Účinky Na Pokožku: Všetko, Čo Potrebujete Vedieť

Rybí kolagén sa stáva stále populárnejším v oblasti prírodných doplnkov stravy. Tento druh kolagénu je získavaný z rýb, najčastejšie z kože a šupín rýb.Výhodou rybieho kolagénu je jeho vysoká biologická hodnota, čo znamená, že je ľahko stráviteľný a telo ho dobre vstrebáva. Navyše, rybí kolagén obsahuje dôležité aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie kostí, kĺbov, pokožky a vlasov.

Q&A s výživovou poradkyňou PharmDr. Veronikou Sivovou PhD. XI

Dobrý deň. Chcela by som sa Vás spýtať aké vitamíny by ste mi odporučili. Plánujeme rodinu, teda by som ocenila niečo na vývoj bábätka alebo na prípravu tehotenstva a potom aj na svoje zdravie. Ďakujem za odpoveď.

Čo Robiť, Keď Vám Ovplyvňujú Náladu Hormóny?

Každý, kto už zažil PMS, vie, že určité negatívne nálady nemožno pripisovať len mysleniu. Naše emócie ovplyvňujú hormóny, konkrétne estrogén a progesterón. Tieto hormóny sa počas menštruačného cyklu menia, kolísajú v perimenopauze alebo klesajú v menopauze, čo spôsobuje zmeny nálady. Rozpoznanie príčiny môže viesť k efektívnym riešeniam. Našu náladu môžeme zlepšiť úpravami životného štýlu.

Ženy v stresovom prostredí: Pomôže náš vitamínový doplnok udržať rovnováhu a zdravú myseľ?

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete sú ženy často vystavené veľkému množstvu stresu, čo môže vážne ovplyvniť ich fyzické a duševné zdravie. Preto sme vytvorili výživový doplnok stravy be assured™, ktorý je vytvorený špeciálne pre ženy, aby im pomohol udržať si rovnováhu a zdravú myseľ aj v stresových situáciách.