Vely gumené vitamíny
Vely gumené vitamíny

Príbeh VELY

Ako sa začal príbeh značky Vely?

Na začiatku príbehu značky Vely stojí túžba podporovať ženy a pomôcť im rásť a napredovať vo všetkých smeroch. Pretože spoločnosť, v ktorej sa ženy navzájom podporujú, by mala byť realitou a nie iba snom. Žena, ktorá vezme svoj život do vlastných rúk sa však nezaobíde bez plnohodnotnej podpory svojho zdravia. Pretože pevné zdravie je základným pilierom nádherného života. Tu sa zrodila túžba podporovať ženy prostredníctvom výživových doplnkov, ktoré sú jedinečné. Presne tak ako každá žena.

Prečo si vybrať šťavnaté gumené vitamíny Vely?

Všetky produkty Vely obsahujú výživné látky pochádzajúce z prírody, sú vyrobené bez farbív, lepku, sóje, orechov aj GMO. Vitamíny Vely sú sviežim, chutným a „zeleným“ produktom, sú jednoducho kúzelným zážitkom dňa. Život je predsa o momentoch, tak nech sú všetky čo najšťavnatejšie. Okrem toho šťavnaté výživové doplnky Vely nie je potrebné prehĺtať a zapíjať vodou.

„Dôvodom prečo som sa rozhodla pre šťavnaté vitamíny bola aj moja vlastná potreba a snaha nájsť spôsob ako užívať výživové doplnky príjemne. Predstava o veľkej pilulke, hoci je plná vitamínov, ma odrádzala a bránila mi v tom, aby som pravidelne užívala moje výživové doplnky. Tiež som sa u žien často stretávala s podobným problémom s prehĺtaním veľkých kapsúl. Aj preto vznikla značka Vely.

Zakladateľka značky Vely, Mirka

Zloženie portfólia výrobkov Vely

Slovenská značka Vely prináša na trh komplexy šťavnatých vitamínov, ktoré sú vyvinuté farmaceutmi na báze účinných Formúl Vely™. Portfólio výrobkov je vyskladané presne podľa životných období, ktorými si ženy prechádzajú. Výživové doplnky Vely zároveň prihliadajú na potreby žien počas jednotlivých fáz menštruačného cyklu, ale aj na potravinové intolerancie a iné stravovacie preferencie.

vely vitamíny

Spoznaj filozofiu značky VELY

Život je ako tanec. Raz si ho užívame temperamentne a vášnivo, energicky a so silou, inokedy spomalíme a nevyhýbajú sa nám ani pády. Bez ohľadu na to, či sme malé dievčatá, slečny alebo ženy, všetky sme plné túžob a snov. Chceme tancovať plné vášne a energie, nie ťažkopádne a s vážnosťou v tvári. Aj keď sa naše túžby vekom menia, vášeň pre život zostáva.

Keď sme boli malými dievčatami, našim vzorom bola mama a jej pôvabné vystupovanie. Snívali sme o tom byť ako ona, nosiť podpätky, skrášľovať sa a pôsobiť žensky. V puberte si tento sen reálne napĺňame keď túžime byť neustále krásne, príťažlivé a získať obdiv. S pribúdajúcim vekom chceme byť silné a úspešné v kariére, snažíme sa byť dobrými matkami a partnerkami. Jednoducho žiť svoj nádherný život, každý deň. Túžby nás poháňajú nezotrvávať na mieste, ale neustále napredovať. Napĺňajú našu podstatu a inšpirujú nás neustále na sebe pracovať. Túžiť vlastne znamená žiť.

Vely vitamíny
Vely vitamíny

Značka Vely rozumie ženám, pretože bola stvorená z ich túžob a vášne pretancovať životom. Vie, že ženy sa snažia neustále sebazdokonaľovať, aby sa im podarilo naplniť si dievčenské sny. Chápe však, že v každom období života majú iné a špecifické potreby. Pri napĺňaní týchto potrieb chce byť Vely každej žene čo najbližšie a bezpodmienečne ju podporiť. Všetky sme predsa Velinky. Vely napomáha túžbe, ktorú si ženy v sebe nesú počas celého života. Je to túžba byť aktívna a silná - to be actively, obdivovaná a krásna - to be attractively a statočná a odvážna - to be bravely. Žiť svoj nádherný život actiVELY, attractiVELY a braVELY je predsa úžasné!

Vely vitamíny