kolagen vely

Užívanie kolagénu nemusí byť nuda! 5 šťavnatých receptov pre žiarivú pleť a fit telo


Vplyvom starnutia sa naša prirodzená hladina kolagénu začína znižovať, a preto sa mnohé ženy obracajú na kolagénové doplnky pre žiarivú pokožku, zdravé vlasy a fit pohybový aparát. Pre dostavenie sa výsledkov je nevyhnutné, aby si svoj kolagén užívala pravidelne. Preto, aby to nebola nuda, ti prinášame 5 šťavnatých receptov, do ktorých môžeš svoju dennú dávku kolagénu vo forme prášku hravo zakomponovať.

Kolagénové práškové doplnky sú bielkoviny, ktoré boli rozštiepené na peptidy alebo krátke reťazce aminokyselín, ktoré môže telo ľahko absorbovať a použiť ich ako stavebné kamene pre zdravú pokožku, vlasy, nechty, kĺby, kosti a výstelku čriev. Kolagénové peptidy sú teda prospešné pre kompletné zdravie a krásu celého tvojho tela.

Pridanie kolagénového prášku do tvojej každodennej stravy môže byť také jednoduché ako zamiešanie si rannej kávy. Morský kolagén krásy be attractive™ je výživový doplnok, ktorý je ideálnou voľbou ako v organizme doplniť účinné látky, aby si sa vždy cítila príťažlivo a aktívne. Výborne sa rozpúšťa sa v akejkoľvek tekutine a jeho šťavnatá jahodová chuť skvelo osvieži tvoje obľúbené jedlá a nápoje.

Kolagénový prášok be attractive™ si veľmi ľahko primiešaš do smoothies, snackov a dokonca aj do plnohodnotných jedál. Prinášame ti päť zábavných a jedinečných receptov, ktoré sú navyše nabité ďalšími výživnými látkami, ktoré tvoje telo miluje.

kolagen vely

1.Raňajkový džús pre žiarivú pleť

Ideálne ľahké a rýchle raňajky! Tento džús ti poskytne nielen tvoju dennú dávku kolagénových peptidov, ale taktiež výživné látky z ovocia bohatého na vitamíny (najmä toho s vysokým obsahom vitamínu C) a zeleniny. Tento mix pomôže tvojej pokožke žiariť a prirodzene podporí produkciu kolagénu.

 

Ingrediencie:

 

Postup:

Umy a priprav si ingrediencie.

Pridaj všetky ingrediencie okrem kolagénu do odšťavovača.

Pred podávaním šťavy do jednotlivých pohároch vmiešaj svoj šťavnatý Morský kolagén krásy be attractive™ – miešaj, kým sa úplne nerozpustí.

LoVely Tip: Pridaj lyžičku chia semienok pre krémovú konzistenciu.

Nalej do pohárov a vychutnaj si tú zdravú raňajkovú bombu!