kolagen vely

Ako si jednoducho vyrobiť prírodne ochutenú vodu pre tvoje telo aj myseľ? + 3 extra šťavnaté recepty


Počula si už o prírodne ochutenej vode? Tento nápoj je najlepším spôsob ako ozvláštniť svoju každodennú hydratáciu a zbaviť sa sladených nápojov, ktoré môžu byť chutné, ale nie sú pre tvoje zdravie dobré. S našimi úžasnými receptami budeš hydratovaná a budeš si taktiež môcť užívať výhody ovocia a zeleniny, ktoré sú plné vitamínov!

Aké sú výhody pitia prírodne ochutenej vody?

Zlepší sa kvalita tvojich vlasov, pokožky a nechtov – znížiš tak spotrebu tvojich kozmetických výrobkov! Hydratácia je mimoriadne dôležitá pre tvoje zdravie a všetky funkcie tvojho tela, ale je to aj najjednoduchší spôsob ako hydratovať pokožku a dodať jej pekný, zdravý a mladistvý vzhľad. Prírodne ochutená voda navyše pomáha tvojim svalom a kĺbom, pretože aby tvoje kĺby správne fungovali, je potrebné ich premazávať. Väčšina prirodzeného lubrikantu tvojho tela pritom pochádza z vody. Preto je také dôležité dostatočne veľa piť.

Vyťaž z každého dňa maximum!

Prírodne ochutená voda zvyšuje tvoju energetickú hladinu a napomáha funkciám mozgu. Pamätáš si, kedy si mala naposledy problémy so sústredením sa? Na vine môže byť samotná dehydratácia. Náš mozog potrebuje vodu, aby správne fungoval a kedykoľvek keď máš pocit, že strácaš sústredenie, napi sa pár dúškov vody. Uvidíš ten rozdiel.
Ak sme ťa presvedčili, aby si zvýšila svoj príjem vody, vyskúšaj niektoré z našich jednoduchých receptov na prírodne ochutenú vodu.  Vďaka nim bude tvoje úsilie o zvýšenie hydratácie absolútne chutné a osviežujúce.

Ako pripraviť vylúhovanú prírodne ochutenú vodu?

Je to úplne jednoduché! Priprav si nádobu alebo fľašu na vodu, pridaj trochu ľadu a vyber si ingrediencie, ktoré do nej pridáš, presne podľa tvojej chuti. Všetko spolu dobre premiešaj a nechaj odležať, aby voda absorbovala chuť prísad. Najlepšie je nechať nápoj v chladničke 1-2 hodiny, aby úplne vychladol.
 

3 recepty na prírodne ochutenú vodu:

kolagen vely


1. Jahoda & Uhorka

Táto osviežujúca kombinácia ochutenej vody ti dodá nefalšované letné vibrácie a zároveň vyživí tvoje telo.

Ingrediencie:
 
Výhody jahôd: sú bohaté na antioxidanty a rastlinné zlúčeniny, zlepšuje zdravie srdca, regulujú hladinu cukru v krvi a krvný tlak, pomáhajú udržiavať zdravé zuby a ďasná

Výhody uhorky: obsahuje antioxidanty, pomáha pri chudnutí, má vysoký obsah živín a zároveň nízky obsah kalórií, pomáha znižovať hladinu cukru v krvi, má protizápalové vlastnosti a môže pomôcť posilniť kosti

Výhody morského kolagénu be attractive: vyvinutý farmaceutmi na báze enzymatickej hydrolýzy, preukázateľne podporí tvoju vnútornú silu a jedinečnú krásu zvnútra navonok