Sú šťavnaté gumené vitamíny vhodné práve pre teba? Spoznaj odpoveď!

Páči sa ti myšlienka zamaškrtiť si a zároveň dodať tvojmu telu všetky potrebné vitamíny a živiny? Prezradíme ti šťavnatú pravdu o tom, ako fungujú gumené vitamíny Vely.

Mnohé ženy hľadajú riešenie pre naplnenie svojich aktuálnych potrieb (napr. zvýšenie obranyschopnosti organizmu, vypadávanie a rast vlasov, vyrovnanie sa so stresom) v užívaní výživových doplnkov. Avšak predstava každé ráno prehĺtať množstvo veľkých nevzhľadných piluliek, môže byť pre mnohé dámy dôvodom zanedbávať svoju dennú rutinu užívania vitamínov. Aj pre teba teda môže byť práve nepríjemná chuť, spôsob užitia prehltnutím a výzor vitamínovej kapsule dôvodom, prečo tvoja výživová rutina zlyhá alebo je nepravidelná a tak neprináša požadované výsledky.

Dobrou správou je, že vývoj výživových doplnkov napreduje a farmaceuti vyvinuli vhodné výživové riešenie aj pre ženy, ktorým sa nepozdáva každodenné prehĺtanie tabliet. Vely ti preto ponúka inovatívne riešenie užitia vitamínov – formou šťavnatého zážitku. Zdá sa ti toto riešenie až príliš skvelé, na to aby to bola pravda? Čítaj pozorne ďalej.

Ako fungujú šťavnaté gumené vitamíny Vely?

V ideálnom prípade by sa každá žena o svoje zdravie mala v prvom rade starať prijímaním výživných látok a vitamínov prostredníctvom vyváženej stravy. Táto predstava ale nie vždy zodpovedá realite. Zaneprázdnenosť, stres a rýchly životný štýl sú bežnými faktormi, ktoré môžu ovplyvniť zloženie tvojho jedálnička a ten tak tvojmu telu nemusí poskytovať široké spektrum potrebných látok, ktoré organizmus potrebuje pre bezproblémové fungovanie.

Vely ti prináša jednoduché riešenie tvojich problémov, ktoré môžu vzniknúť práve z absencie vitamínov a mikroživín v tvojej strave (napr. únava, vypadávanie vlasov). Naše šťavnaté gumené vitamíny vyvinuté farmaceutmi obsahujú nielen široké spektrum živín, ale taktiež sa veľmi pohodlne užívajú. Oproti bežným vitamínovým pilulkám dokonca k ich užitiu nepotrebuješ ani pohár vody na ich zapitie, pretože ich jednoducho požuješ a vychutnáš si ich lahodnú prírodnú ovocnú chuť plnú zdravotných benefitov. Vďaka tomuto spôsobu užívania je oveľa pravdepodobnejšie, že svoju odporučenú dennú dávku vitamínov už nikdy nevynecháš. Užívanie vitamínov tak bude efektívne a prinesie ti požadované výsledky a nádherný život :)

Navyše si z produktového portfólia šťavnatých gumených vitamínov Vely môžeš vybrať presne ten vitamínový komplex, ktorý zodpovedá tvojim aktuálnym potrebám. A to bez ohľadu na vek alebo životné obdobie, v ktorom sa práve nachádzaš. Naše výživové doplnky sú vyvinuté špecializovanými a kvalifikovanými odborníkmi v rôznych oblastiach sektora nutraceutík. Tí po starostlivom viacnásobnom klinickom testovaní navrhli vysokoúčinné Formuly Vely , ktoré odpovedajú na potreby žien podľa životného obdobia v ktorom sa nachádzajú.

Sú šťavnaté gumené vitamíny Vely vhodné práve pre teba?

Šťavnaté gumené vitamíny Vely poskytnú tvojmu organizmu potrebnú dennú dávku výživných látok, ktorých absencia môže viesť k mnohým bežným problémom, s ktorými sa ženy počas svojho života stretávajú (napr. nedostatok energie, znížená obranyschopnosť, oslabené vlasy a nechty). Ak túžiš po svojom nádhernom živote, bez obmedzení a nedokonalostí, ktoré vie zapríčiniť nedostatok vitamínov v tele, šťavnaté vitamíny Vely sú pre teba ideálnou voľbou. Navyše je tu veľká pravdepodobnosť, že užívanie našich výživových doplnkov nebudeš zanedbávať a vynechávať. Ich chuť je skvelá a z ich užitia sa tak stáva príjemný zážitok. Šťavnaté gumené vitamíny Vely sú špeciálne vhodné pre ženy, ktoré nedokážu prehĺtať vitamínové tablety, ale túžia sa starať o svoje zdravie, krásu a vnútornú silu zvnútra.

 

Dokáže ti sladký šťavnatý výživový doplnok dodať potrebné látky pre tvoje telo?

 

Odpoveď je prekvapivo jednoduchá, rovnako ako užitie šťavnatých gumených vitamínov Vely. Áno! Čoraz viac žien užíva naše výživové doplnky, a to nielen kvôli ich chuti, rozkošnému vzhľadu a príjemnému spôsobu užitia. Naše šťavnaté gumené vitamíny sú vyvinuté farmaceutmi, prešli mnohonásobnými klinickými testami a neobsahujú alergény, prídavné látky, farbivá a GMO. To sú ďalšie osvedčené dôvody, prečo by si ich mala vyskúšať na vlastnom jazyku a zdraví.

 

 

Má užívanie gumených vitamínov aj nevýhody?

 

Užívanie šťavnatých gumených vitamínov môže mať aj svoje potenciálne nevýhody. Súvisí to s použitím cukru pri ich výrobe, pretože práve ten spolu s prírodnými arómami zabezpečuje ich výnimočnú neopakovateľnú chuť. Obsah cukru v dennej dávke tvojich šťavnatých gumených vitamínov Vely je však nižší ako v polovici čajovej lyžičky medu. Takže sa nemáš čoho obávať :) Z našich šťavnatých gumených vitamínov rozhodne nepriberieš. Ich užívanie by si mala zvážiť jedine v prípade, ak si diabetička.

 

Je lepšie užívať šťavnaté gumené vitamíny alebo vitamínové tablety a pilulky?

 

Ak užívanie svojich výživových doplnkov neberieš príliš vážne alebo na svoju výživovú rutinu zabúdaš, vhodnejšie sú pre teba tablety. Má to jednoduchý dôvod a to, že šťavnaté gumené vitamíny majú kratšiu dobu trvanlivosti. Je tomu tak preto, že neobsahujú zbytočné umelé konzervanty a prídavné látky.

 

Vstrebávajú sa šťavnaté gumené vitamíny do organizmu rýchlejšie ako tabletky?

 

Výživové doplnky, ako aj liečivá, sa vo všeobecnosti vstrebávajú rýchlejšie v tekutej forme. Keďže gumené vitamíny Vely sú ľahko stráviteľné a rýchlo sa rozpúšťajú, majú podobnú rýchlosť vstrebávania ako tekuté preparáty. Vstrebávajú sa teda rýchlejšie ako tablety alebo pilulky a nezaťažia tak tvoj tráviaci systém tak ako klasické vitamínové tablety.

 

 

loVELY tip:

 

Bude to pre teba malina!

 

Ak si už unavená z prehĺtania veľkých vitamínových piluliek a potrebuješ motiváciu, aby si každý deň užila svoje výživové doplnky, šťavnaté gumené vitamíny Vely sa stanú tvojimi novými najlepšími priateľmi. Postupuj podľa pokynov pre dávkovanie na našom nádhernom upcyklovateľnom obale a neprekračuj odporúčané dávkovanie len preto, že sú naše vitamíny nesmierne chutné :)

 

Sú šťavnaté gumené vitamíny bezpečné?

 

Bezpečnosť výživových doplnkov, ktoré užívaš je samozrejme prvoradá. Pri našich šťavnatých gumených vitamínoch nemusíš mať žiadne obavy, pretože sú vyvinuté farmaceutmi a ich kvalita prešla prísnym viacnásobným laboratórnym testovaním. Gumené vitamíny Vely sú v súlade s európskou legislatívou 1169/2011 ES o vyhlásení alergénov a disponujeme aj produktmi, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre tehotné ženy alebo vegánky.

 

Majú šťavnaté gumené vitamíny vedľajšie účinky?

Znie pre teba užívanie šťavnatých výživových doplnkov až príliš dobre na to, aby to všetko bola pravda? Máme pre teba skvelé správy, užívanie gumených vitamínov nemá žiadne vedľajšie účinky. Úmyselné navyšovanie odporúčanej dennej dávky akýchkoľvek vitamínov sa však môže prejaviť ako žalúdočná nevoľnosť, zápcha alebo hnačka. Tieto tráviace problémy sú však veľmi zriedkavé.

 

Čo sa stane, ak užiješ ty alebo dieťa príliš veľa šťavnatých gumených vitamínov?

Maj na mysli, že naše šťavnaté gumené vitamíny nie sú určené pre deti. Aby bolo riziko konzumácie našich vitamínov deťmi znížené, obsahujú naše balenia účinnú detskú poistku. Taktiež odporúčame uchovávanie gumených výživových doplnkov mimo dosahu detí a vhodné je aj nenazývať ich a nezaobchádzať s nimi ako s cukríkmi. Ak by aj napriek týmto opatreniam došlo ku nadmernej konzumácii gumených vitamínov dieťaťom, je vhodné kontaktovať pediatra. Jednorázové nadmerné užitie gumených vitamínov u dospelých nie je rizikové, no môžu sa vyskytnúť pocity nevoľnosti.

 

  

Tento článok má len informatívny charakter. Nejedná sa o odbornú lekársku pomoc, diagnostiku alebo naordinovanie liečby. O svojej zdravotnej diagnóze a možnostiach liečby sa vždy poraďte so svojim lekárom, farmaceutom alebo iným zdravotníckym pracovníkom. Poznámka: Produkty Vely nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.