vitaminy vely

Zoznám sa so Slow beauty – pomalá krása, ktorá ti poskytne najlepší zážitok.


Rýchle vylepšenia a kozmetické produkty, ktoré sľubujú zázraky v priebehu jednej noci? Nie, to nie je náš štýl. Rozhodli sme sa zamerať na niečo iné. 
 

Zázraky cez noc a nemožné za týždeň. Naša doba je charakteristická svojim extrémne rýchlym tempom, ktoré okrem práce premietame i do osobného života a starostlivosti o seba. Ostatné roky nás pandémia učila spomaliť a užiť si prítomný okamih. V tomto smere však máme stále priestor na zlepšenie. Značka Vely prináša koncept Slow Beauty, ktorý okrem tvojej krásy rozmazná i zmysly a naučí ťa, čo je v skutočnosti pri starostlivosti i v živote dôležité.

Kúzlo žitia alebo ako krása a naše každodenné činy spolu súvisia  

Udržateľnosť. Prirodzenosť. Príroda. Oddych. Wellness. Slová, ktoré sa stali hlavnou myšlienkou značky Vely. Posledné roky sme mali tendenciu vyberať si produkty, ktoré nás oslnia na prvý pohľad svojím nekonečným množstvom účinkov. Zvykli sme si spoliehať sa na ne. Pravdou je, že to nie sú len produkty, ktoré ovplyvňujú našu pokožku, zdravie a celkový život. Sú to naše každodenné činy.  

Hovorí sa, že po celých rokoch zanedbávania nemôžeme očakávať zmenu hneď. Nie je možná. Žiadna koncentrácia aktívnych látok nám neprinesie požadovaný účinok v priebehu jedinej noci alebo týždňa.  

Slow Beauty nám umožňuje pozrieť sa na krásu po prvýkrát inak:  

  • vyberať si produkty, ktoré vynikajú obsahom rastlinných zložiek a vegánskym zložením  
  • dopriať si spánok potrebný pre obnovu a relaxáciu organizmu,
  • vyberať si potraviny, ktoré vynikajú úžasnou chuťou a vysokým obsahom aktívnych látok,  
  • žiť jednoduchšie a vyradiť zo svojho života obavy nad vecami, ktoré neovplyvníme,  
  • dopriať kozmetickým produktom čas prejaviť svoju skutočnú silu. 
vitaminy vely

 

Venuj si viac času – zaslúžiš si ho  

Čas je najcennejšou komoditou, ktorú vo svojom živote máme. Všetko ostatné si môžeme kúpiť, zmeniť, dopriať alebo neriešiť. Čas je však iný. Aká je naša rada? Dopraj si čas na rozhodovanie a ponechaj rýchle rozhodovanie i rýchle výsledky oblastiam, do ktorých patria.  

Slow Beauty ti umožní uchopiť život i starostlivosť o krásu inak. Produkty značky Vely sú navrhnuté tak, aby dokonale vynikli v tvojej každodennej rutine. Rozmaznaj svoje zmysly. Nádherná vôňa, jemná textúra a prepracované obaly ťa nenechajú pochybovať o tom, že Slow Beauty si zaslúž miesto v tvojom živote. Relax, dostatočný pitný režim i vyvážená strava umožnia kozmetickým i výživovým produktom prejaviť svoju silu v novom spektre.  

Spomaľ pri každodenných povinnostiach a dopraj si relax. Spomaľ pri nákupe kozmetických i výživových produktov a stav na tie, ktoré ti dokážu priniesť benefity v dlhodobom meradle. Vyskúšaj šťavnaté vitamíny, starostlivo a dlhodobo vyvíjané farmaceutmi. Rýchlosť je klamlivá a nič ti nedokáže priniesť ten správny rozmer krásy a starostlivosti cez jedinú noc. Naopak – kvalita, dostatočná starostlivosť, správna strava a život bohatý na radostné a neuponáhľané okamihy sú cestou, ktorá ťa urobí šťastnou.  

vitaminy vely

Ideál krásy prechádza naprieč storočiami mnohými zmenami. My vo Vely veríme, že krása má mnoho podôb a je takmer nemožné definovať ju ošúchanými frázami. Odhaľ s nami tajomstvo pevného zdravia a oslnivej krásy, čítaj ďalej TU.

popup